HISTORIE| AKTUALNĚ| VÝZVY| EU PENÍZE ŠKOLÁM| ŠKOLA PRO ŽIVOT| ŠK. PSYCHOLOG| ZAMĚST.| VÝUKA| KROUŽKY

Archiv zpráv
 Officiální zprávy
 Výroční zprávy
 Výzvy

Míčový trojboj

Dne 12. 1.2010 jsme na ZŠ v Toužimi uspořádali okrskové kolo soutěže pro žáky 1. - 5. ročníku v míčovém trojboji. Soutěže se zúčastnila tato 10 členná smíšená (5 chlapců 5 dívek) družstva: ZŠ Toužim, ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou, ZŠ a MŠ Útvina, ZŠ a MŠ Štědrá a ZŠ Bochov.

Naše družstvo získalo 1. místo a postup do okresního finále do Ostrova nad Ohří. To se konalo 19.1.2010 na ZŠ J.V.Myslbeka v Ostrově nad Ohří. Okresního finále se zúčastnilo 7 družstev.

Za Toužim bojovali tito žáci:
Surmová Gábina z 5.A
Vitnerová Sabina z 5.A
Vaňátková Kateřina  z 5.B
Málková Sabina z 5.A
Tupějevová Lucie ze 4.A
Reichelová Kristýna  ze 4.A
Velhartický Vítek z 5.A
Kamenický Jiří z 5.B
Osvald Marek z 5.B
Polák Rudolf z 5.B
Burda Filip ze 4.A
Kepl Tomáš ze 4.A

Při soutěži jsme použili dva náhradníky,kteří se pravidelně střídali s ostatními v družstvu,abychom nebyli tolik unavení.Všichni bojovali statečně a dokonce jsme před posledními dvěma zápasy ve hře „Schovej míč“ byli na 2. místě,ale bohužel štěstí nám nepřálo,a tak jsme nakonec obsadili „bramborové“ 4. místo. Všem jmenovaným žákům děkuji za bojovnost a sportovního ducha a také kolegyním - Janě Leheňové (5.B),Marii Křížové(5.A) a Lence Matoušové (4.A) za příravu a výběr žáků na tuto soutěž.

sepsala vedoucí akce Eva Hajná

programed and designed by A.P.S.A spol. s r.o.

NAVRCHOLU.cz